Safari parks Tanzānijā un pludmales atpūta Zanzibarā

14.11.2018 - 25.11.2018

2,999.00

14.11. 2018.– 25.11.2018

 

Tanzānija tiek dēvēta par labāko safari vietu.

Tā ir unikāla iespēja redzēt mežonīgo dabu maksimālā tuvplānā. Civilizācijas neskartas vietas, kur kūsā dzīvība – lieliska savā daudzveidībā un spējā pārsteigt pat pieredzējušus ceļotājus. Svītrainās zebras, staltie ziloņi, kokos leopardi laiski nolaistām ķepām, plankumainās hiēnas un zāli grauzoši mierpilni ragainie bifeļi – tas viss tepat, pa īstam un tieši jums blakus.

Tā ir pavisam cita pasaule, mežonīga un brīnišķīga, kas ļaus sajusties kā pirmatklājējam un redzēt eksotiskos dzīvniekus to dabīgajā dzīves vidē.

PROGRAMMA

1.diena
Lidojums Rīga – Stambula plkst. 12:55-16:50. Izlidošana no Stambulas plkst. 20:30.

2. diena
Ierašanās Zanzibāras lidostā plkst. 03:50, pasu un muitas kontrole, lidojums uz Kilimandžaro (vai uz Arušas pilsētu). Pasu un muitas kontrole, tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz Lodge.

Brīvais laiks.

3. diena
Agrās brokastis.

Pirmā diena safari Tarangire parka apmeklējums, kurā mīt milži un ilgdzīvotāji ziloņi un baobabi. Tarangire nacionālajā parkā ir daudzveidīga ainava. Šeit dzīvo visi pieci lielo Āfrikas piecinieka pārstāvji: lauvas, leopardi, ziloņi, bifeļi, degunradži. Tarangire ir pazīstama ar lielāko ziloņu populāciju Tanzānijā. Vienlaicīgi varēsit redzēt vairāku desmitu ganāmpulku, zebras, gazeles un daudzi citi.

Nakts Lodge (iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas)

4. diena
Agrās brokastis.

Otrā diena safari, kurā apmeklēsiet pasaules lielāko vulkānisko krāteri Ngorongoro. Tas ir 20 km plats un 600 m dziļš, kura viducī formējušās neskaitāmas ekosistēmas. Šī dažādība šodien parkam nodrošina pašu lielāko dzīvnieku koncentrāciju visā Āfrikā. Papildus “Lielajam pieciniekam” te ir gepardi, antilopes gnu, gazeles, zebras hiēnas un vairāk kā 500 dažādu putnu. Pateicoties vulkāniskās augsnes bagātajam minerālu sastāvam, Ngorongoro ziloņiem ir izteikti lieli ilkņi. Krātera teritorijā ir upe, vairāki purvi un tvaika ezers Magadi,kurā varēs redzēt rozā flamingo. Būs iespēja vērot arī begemotus.

Nakts Lodge (iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas).

5. diena
Brokastis

Тransfērs uz lidostu, izlidošana uz Zanzibāru. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks.

6.-11. diena
Brīvais laiks, atpūta pludmalē.

Ekskursiju piedāvājums Zanzibārai
 (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu):

Akmens pilsēta ~ 35USD

Ekskursija akmens pilsētā sāksies no rīta, un tās laikā apmeklēsiet Darajani tirgu, kur notiek zivju izsoles. Tālāk gids vedīs uz Beit El Adzhayb jeb Brīnumu namu – ēku ar pirmo liftu Austrumāfrikā, apmeklēsiet arī 17. gadsimtā celtu arābu fortu, senu ambulanci, kuru izceļ izsmalcināti cirsti balkoni un vitrāžas, no koraļļu kaļķakmens celtu angļu baznīcu, Sultāna pili, kur glabājas karaliskās ģimenes sadzīves priekšmeti un dārgakmeņi, apmeklēsiet arī Malindi mošeju, kas ir viena no senākajām mošejām Zanzibārā.

Garšvielu plantācija ~ 30USD

Ekskursija uz garšvielu plantāciju noritēs plašā teritorijā, kas atgādina botāniskā dārza un džungļu savienojumu. Apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt desmitiem dažādu eksotisko augļu un izjust katru no simts dažādu garšvielu aromātiem. Šī ir populārākā ekskursija Zanzibārā pēc Cheetah’s Rock.

Džozani mežs ~ 35USD

Ekskursija uz Džozani nacionālo parku, kura krūmi, mangrovju audzes un džungļi aizņem plašu teritoriju. Parka apmeklētāji redzēs sarkanos kolobus – mērkaķus, kas mīt tikai Zanzibārā. Te varēs redzēt arī hameleonus, galago, duikerus, daamana kokus un lielu daudzveidību putnu un tauriņu. Parkā aug daudz sarkankoku jeb mahagoniju.

Cheetah’s Rock ~ 35USD

Tas ir dzīvnieku aizsardzības un saglabāšanas centrs, kura apmeklētājiem ir iespēja paglaudīt lemurus, zebras, galago un citus dzīvniekus. Centrā mitinās gepardi un baltās lauvas. Šī ir vispopulārākā ekskursija, kurā var nofotografēties ar gepardu un mazu lauvēnu.

Cietuma sala ~ 35USD

Čangū jeb cietuma sala reiz tika lietota kā karantīnas zona dzeltenā drudža laikā, britu celtais cietuma komplekss paredzētajam nolūkam tā arī nekad nav ticis izmantots. Salas populārākais apskates objekts ir milzīga gigantisku bruņurupuču kolonija – ar tiem var fotografēties, tos var pabarot un glaudīt parka personāla uzraudzībā.

Jūras pastaiga ~ 45USD

Brauciens ar dhau (zvejnieku laivu) gar krastu. Kopējais ilgums ~ 3 stundas, iespēja vērot saulrietu.

Ekskursija uz Nungvi ~ 35USD

Ekskursijas laikā iepazīstiet vietējo iedzīvotāji sadzīvi Nungvi ciematiņā. Gidi parādīs arī kādreizējās portugāļu apmetnes drupas, kā arī apmeklēsiet jūras bruņurupuču rehabilitācijas centru. Nungvi pludmalē – kas ir triju labāko Āfrikas pludmaļu topā – pēc pašu vēlēšanās varēsiet daivot vai snorkelēt, kā arī baudīt saulrietu.

 12. diena
Transfērs uz lidostu. Lidojums Zanzibāra – Stambula 04:45 – 13:45, Stambula – Rīga 15:30 – 17:40.

 

 

Ceļojuma cenā IEKĻAUTS:

 • Aviobiļetes Turkish Airlines (caur Stambulu); Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
 • Bezceļu auto Land Cruiser 4×4 ar paceļamo jumtu;
 • Pieredzējis krievu valodā runājošs gids – vadītājs;
 • Visu maršrutā paredzēto nacionālo parku apkopojums;
 • Programmā norādīto lodge naktsmītņu apmaksa;
 • Trīsreizēja kompleksā ēdināšana safari;
 • Dzeramais ūdens visas tūres ietvaros safari; Medicīniskā aptieciņa; Binoklis (1 gb. vienā automašīnā);
 • Dzīvošana Zanzibārā GOLD ZANZIBAR & SPA , deluxe garden view, viss iekļauts
  http://www.goldzanzibar.com/

 

 

Ceļojuma cenā NAV IEKĻAUTS:

 • Pusdienas un vakariņas viesnīcā (pirms un pēc safari);
 • Apdrošināšana; Personīgie izdevumi
 • Dzeramnauda gidam (aptuveni ~30USD – 50USD diennaktī safari laikā no mašīnas)
 • Tūrisma nodoklis 1 USD par nakti, tūrists maksā reģistrējoties viesnīcā
 • Vīza LV pilsoņiem 50USD  tiek maksāta uz robežas (līdzi 2 fotogrāfijas 3.5 x 4.5), LV nepilsoņi vīzu kārto iepriekš 120eur (noformēšanas laiks aizņem ~60 darba dienas)

 

*Uzņemošai pusei ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojumu laiku un pārvadātāju.

Pieteikšanās beigusies
Kategorija:

About Author

RIA TOURS